Hijyen, sağlıklı yaşamın belki de en vazgeçilmez unsurlarındandır. Zaten sağlıklı yaşam denince akla gelen iki şey; temizlik ve dengeli beslenmedir. Dengeli beslenme sizin işinizken; temizlik yıllardır Mobil Sink’in işi. Sağlıklı yaşamanız için dış mekân temizlik ihtiyaçlarınızın karşılanmasıyla seyyar lavabo üreticisi Mobil Sink ilgileniyor.

 

Küçük büyük herkesin üzerinde hassasiyetle durması gereken temizlik işlemleri, özellikle büyüklerin daha fazla özen göstermesi gereken işlemlerdir. Çünkü çocuklar, büyükleri örnek alarak, taklit ederek, gelişirler. El yüz yıkama konusuna siz önem verirseniz çocuklarınız da önem verir. Eğer siz elinizi sık sık yıkamazsanız, çocuğunuzdan da yıkamasını bekleyemezsiniz. Bundan dolayı bahçenize veya terasınıza alacağınız bir seyyar lavabo ile temizliğin ne denli önemli olduğunu çocuklarınıza anlatabilirsiniz. Bahçede çocuğunuzla birlikte oyun mu oynadınız? Toprakta çocuklarınızla doğal bir aktivite içerisine mi girdiniz. Kirli ellerle eve girmemek ve kapıyı tutmamak için bahçenize koyacağınız bir seyyar lavabo vasıtasıyla ellerinizi yıkayabilir; böylece çocuklarınızın da yıkamasını teşvik edebilirsiniz.

 

Seyyar lavabolar, sabit lavabo koymanın zor olduğu yerlerde veya lavabo ihtiyacının karşılanmasının imkânsız olduğu yerlerde imdadınıza yetişir. Örneğin genellikle evinizde terasta veya balkonda bir lavabo olmaz. Sonradan lavabo monte ettirmek de hem zahmetli, hem de masraflı olacaktır. Oysa www.mobilsink.com tarafından üretilen kullanışlı seyyar lavabolardan biri, istediğiniz her yere kolayca yerleştirilebilir. Ayrıca uygun fiyatları sayesinde de bir sürü masrafa girmenize gerek bırakmaz. Üstelik ister bahçenizde, ister terasınızda olsun, seyyar lavabonuzu taşıyıp başka yerlerde ve aktivitelerde de kullanmanız pekâlâ mümkündür.

 

Pikniğe mi gideceksiniz? Seyyar lavabonuzu yanınızda götürebilirsiniz. Böylece gittiğiniz yerde lavabo veya su aramanıza gerek kalmaz. Doğal bir ortamda günlerce kamp kurmayı mı düşünüyorsunuz? Seyyar lavabonuz size temizlik konusunda evinizin konforunu yaşatacaktır. Evinize döndüğünüzde de seyyar lavabonuzu eski yerine tekrar kurmanız mümkündür. Oysa seyyar lavabo olmaksızın gidilen piknikte ve kampta yanınızda onlarca bidon götürmeniz gerekecektir. Bidonla el yüz yıkamak da hiç kolay bir şey değildir. Ayrıca bir elinizle bidonu tutarken diğer elinizle yeterli hijyeni sağlamak da pek mümkün olmayacaktır.

 

www.mobilsink.com ürettiği seyyar lavabolar sayesinde hem sağlıklı yaşamanın, hem de konforlu temizliğin imkânlarını ayaklarınıza getiriyor. Onlarca çeşit seyyar lavabomuzdan istediğiniz özellikte olanını seçin! Rahat temizliğin keyfini çıkarın!

 

Seyyar lavabolarımız tekerlekli olduğu için bir yerden bir yere taşımak son derece kolaydır. Böylece kaldırırken bir yerinizi incitmeniz, yorulmanız gibi durumlar da söz konusu olmamaktadır. Zaten seyyar lavabo, taşıması zor olması durumunda anlamsız olacaktır. Kimse taşıyamayacağı bir seyyar lavabo almak istemez.

 

Tekerlekli olmasının yanında Mobil Sink seyyar lavaboları çok çeşitli depolama özelliklerine sahiptir. Temiz su ve kirli su olmak üzere iki ayrı deposu olan seyyar lavabolarımız, istenilen ölçüde alınarak gidilen yerde sizi susuz bırakmaz. Kaliteli malzemelerle yapılan depolarımız, içme suyu ihtiyacınızı dahi karşılayacak kadar hijyeniktir. Seyyar lavabo depomuzun içerisine doldurulan su ile tıraş olabilir, dişinizi fırçalayabilir, içme suyu ihtiyacınızı karşılayabilir, hatta yemek suyu ihtiyacınızı dahi karşılayabilirsiniz.

 

Seyyar lavabolarımızdan birçoğu şarj edilebilir akülerle çalışmakta iken bazıları manuel sistemdir ve elektrik gerektirmez. Seyyar lavabolarda elektrik ihtiyacı su deposunun lavabonun altında kalmasından kaynaklanmaktadır. Suyu bataryaya aktarabilmek için bir basınç gerekmekte, basınç için de mini bir pompa kullanılmaktadır. İşte bu pompanın çalışabilmesi için elektrik gücünden yararlanılmaktadır. İşte bu sebepten deposu altta olan lavabolarımız akü vasıtasıyla çalışmaktadır. Akülü lavabolarımız 6 saat şarj ile günlerce hatta haftalarca kullanılabilmektedir. Deposu üstte olan türlerimizde ise akü ihtiyacı olmamaktadır.