Türkiye’nin lider taşınabilir lavabo üreticisi www.mobilsink.com sizlere kaliteli hizmetin en iyisini sunmaktadır. El yıkama alışkanlığını tüm insanlar arasında geliştirmek ve hijyen sağlamak için taşınabilir lavabo istasyonları üretmekteyiz. Taşınabilir lavabo, kreş ve anaokullarında, okullarda, hastane muayene odalarında, karavanlarda, kamplarda, piknik alanlarında, açık hava toplantılarında, fuar stantlarında, küçük büro ve dükkanlarda, marina ve teknelerde, kısacası acil el yıkama ihtiyacı duyulan her yerde kullanılabilmektedir. Özellikle de su tesisatının bulunmadığı alanlarda taşınabilir lavabo oldukça fazla tercih edilmektedir. Belli bir kapasitede temiz su bulunduran lavabolar, aynı zamanda da kirli su tanklarına da sahiptirler. Akülü olanları şarj edilerek günlerce kullanılabilmektedir.

Gömme sıvı sabunluğu ve kağıt havluluk bölümü bulunan taşınabilir lavabo, tekerlekli sistemi ile her yere kolayca taşınabilmektedir. Tesisat gerektirmeyen, elektrik ve su kesintilerinden etkilenmeyen taşınabilir lavabo yani diğer adıyla portatif ya da mobil lavabo oldukça kullanışlı ve estetik tasarımlıdır. Maliyeti tesisat çekme sorunları olmadığından daha uygun olan taşınabilir lavabo her mekana uygun, portatif ve seridir. Atölyenizde, muayenehanenizde, ofisinizde yada bodrumunuzda lavaboya mı ihtiyacınız var? Tesisat çekmek zor ve uğraştırıcı mı? www.mobilsink.com a gelin hem zaman, hem de maliyet kaybına son vererek size de en uygun taşınabilir lavabo hizmeti sunalım. Lavaboyu nereye koyacağım derdine de son. Nereye isterseniz oraya çekebilirsiniz. Yeri belirlemek size kalmış.

www.mobilsink.com olarak ülke çapındaki yaygın servis ağımızla taşınabilir lavabonuz en kısa sürede elinize ulaşmakta ve montajı yapılmaktadır. Taşınabilir lavabo içerisinde 20 litreden başlayan su hacmi ile 2 adet su bidonu bulunmaktadır. Birinde temiz su bulunan bu bidonların diğerine ise kirli su dolmaktadır. Temiz su bidonu doldurulduktan sonra musluğu çevirdiğiniz anda motor çalışır ve suyun musluktan akmasını sağlar. taşınabilir lavabo da ayrıca üstten doldurulabilen sıvı sabunluk da bulunmaktadır. 6 saatlik bir şarjdan sonra bir hafta ve hatta daha uzun süre kullanılabilmektedir. Taşınabilir lavabolar istenilen tüm alanlarda rahatlıkla konumlandırılabilmektedirler. Bu nedenle www.mobilsink.com ihtiyaç ve beklentileri karşılayabilecek yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

Pek çok farklı kullanım alanına sahip olan taşınabilir lavabo kuaförler için de oldukça ideal bir üründür. Özellikle de sık sık su kesintisi olan bir bölgede yaşıyorsanız taşınabilir lavabo tam size göre. Mobilsink olarak kuaförler için ayrıca saç yıkama başlıklı ürünlerimiz de mevcuttur. 1984 yılından günümüze kadar hizmet veren mobilsink, pek çok farklı lavabo çeşidi ile sizlere hizmet vermektedir. özellikle de taşınabilir lavabo ile tesisat problemini dert etmeye son vermektedir. zaman, mekan ve tesisat problemini taşınabilir lavabo ile ortadan kaldırmaktadır. Üstelik tekerlekleri sayesinde istenilen yere taşınabilen lavabo ile yer sıkıntısı çekmeye de son verilmektedir.

www.mobilsink.com olarak talepleriniz doğrultusunda farklı ölçülerde ve renklerde de üretim yapabilmekteyiz. Ürünlerimizde isteğe bağlı olarak sıcak su, fotosel, kağıt havluluk gibi opsiyonel ekipmanlar da bulunmaktadır. Taşınabilir lavabo da bu ekipmanlar isteğe bağlı olarak değişik şekillerde takılıp çıkarılabilmekte ve fiyata da bu şekilde yansımaktadır. Günümüzde farklı farklı ürünlerin birbirleriyle yarıştığı bir rekabet dünyası yaşamaktayız. Bu nedenle de kimi zaman ortaya oldukça ilginç ve işimizi kolaylaştıracak ürünler çıkmaktadır. Taşınabilir lavabo da bu ürünlerden biridir. Özellikle de yer problemi olan küçük iş yerlerinde büyük bir avantaj sağlayan taşınabilir lavabo, tesisat problemlerini de ortadan kaldırmaktadır. İsteğe bağlı olarak farklı ebatlarda ve farklı fonksiyonel özelliklerde üretimi yapılabilen taşınabilir lavabo ülke çapındaki geniş servis ağımızla en kısa sürede elinize ulaşmaktadır.