Türkiye’nin lider markalarından olan firmamız el yıkama lavabosu ile pek çok farklı alanda sizlere hizmet vermektedir. Hastanelerden kamp alanlarına, okullardan kreşlere, bürolardan dükkânlara, evlerden bahçelere kadar farklı yerlerde kullanım ile her ortama uygun ürünlerimiz mevcuttur. 1984 yılından bu güne kadar çeşitli imalat sektöründe hizmet veren firmamıza www.mobilsink.com adresinden ulaşmanız mümkündür. El yıkama lavabosu konusunda ülke çapında sağlık ve güvenlik kuruluşları tarafından gerekli ve yeterli belgelere de sahip bulunmaktayız. El yıkama lavabosu statüsündeki ürünlerimiz güvenilirlik, verimlilik ve kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla yüksek kalitede üretilmiştir. Karesinden yuvarlağına, seramiğinden çeliğine kadar pek çok farklı modelde el yıkama lavabosu modellerimiz de bulunmaktadır.

El yıkama lavabosu, seyyar lavabo, portatif lavabo, taşınabilir lavabo ve daha başka ihtiyacınız olan her türlü lavabo çeşidine www.mobilsink.com dan kolayca ulaşabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz ile ihtiyacınız olan ürünleri sizlerin hizmetine sunmaktayız. Ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamak için satış sonrası kurulum ve bakım hizmetlerini de sağlayarak gerekli teknik destek hizmetini sizlere sunmaktayız. El yıkama lavabosu, özellikle de sağlık açısından bakıldığında hayatımızda oldukça önemli bir yer teşkil etmektedir. Her şeyin başı sağlıktır. Bu nedenle de ellerimizi sık sık yıkayıp hijyene özen göstermek gerekmektedir. Hijyen kuralının en temel ürünü de el yıkama lavabosudur. El yıkama lavabosu kullanılan temizlik ürünleri ile birleşerek sağlığımızı korumayı sağlamaktadır.

www.mobilsink.com olarak amacımız tüm insanların el yıkama alışkanlığı kazanmasıdır. Sağlık kuralının en başında yer alan el yıkama, özellikle de evlerimizde el yıkama lavabosunu olmazsa olmazlardan yapmaktadır. Fakat her konuda güzelliğe ve şıklığa önem veren bayanlar için de farklı tasarımlardaki el yıkama lavabosu ürünlerimiz mevcuttur. Seramikten çiniye, çelik evyeden desenliye kadar onlarca farklı modeldeki el yıkama lavabosu ile sizlere hizmet sunmaktayız. Özellikle de geniş banyolu evlere sahip olanlar, daha geniş ve görsel anlamda zevklerini yansıtacak bir el yıkama lavabosu arzu edebilirler. Böyle bir durumda da devreye farklı tasarımlardaki lavabolar girmektedir.

Pek çok hastalığın bulaşmasının önlenmesinde el yıkama tek başına ve en etkili yöntemdir. Hastalıklardan korunmak için olması gereken iki ürün el yıkama lavabosu ve sabundur. Enfeksiyonların % 40’ı ellerin yıkanması ile önlenmektedir. Bu nedenle el yıkama lavaboları oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. El yıkama lavabosu yaşam ve çalışma alanlarımızda hijyen sağlanmasının en önemli ayağıdır. Kaliteli bir yaşam ve ciddi bir ekonomik kayıptan kurtulmak için ellerin yıkanması oldukça önemlidir. El hijyeninin doğru uygulanması ile milyonlarca yaşam kurtulabilir. Çünkü pek çok hastalık bulaşıcıdır ve günlük hayatta pek çok insanla temas halinde bulunmaktayız. Bu nedenle herkes ellerini yıkamaya özen göstermeli, her iş yerinde mutlaka bir el yıkama lavabosu bulunmalıdır.

Peki, el hijyeni uyumu nasıl arttırılabilir? İlk adım olarak iş ve çalışma alanlarında da evlerimizde olduğu gibi el yıkama lavabosu bulundurulmalıdır. Daha sonrası ise eğitimden geçmektedir. Ellerin yıkanmasının önemi tüm insanlara anlatılmalı, gerekli hijyen araçları ve el yıkama lavabosu kolay ulaşılır olmalıdır. www.mobilsink.com olarak biz her türlü el yıkama lavabosu ve hijyen bilgilerini sizlerle paylaşmaktayız. Her ortama uyumlu el yıkama lavabosu çeşitlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Ellerimizin pek çok yere temas ettikten sonra ağzımıza ve gözümüze dokunduğumuz düşünüldüğünde el yıkamanın ne kadar önemli olduğu anlaşılmaktadır. Bu nedenle özellikle de çocuklarımızı bu konuda bilgilendirmeli el yıkama konusunda teşvik etmeliyiz. Farklı ve ilginç görsellerdeki lavabolarla da el yıkama işlemini daha eğlenceli bir hale getirebiliriz.