www.mobilsink.com birbirinden ergonomik portatif lavaboları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Temizlik, oldukça önemli bir konudur. Mikroplarla mücadelede özellikle sık sık el yıkama büyük önem arz eder. Çünkü çevredeki her türlü mikroba karşı en savunmasız organımız ellerimizdir. Her an tuttuğumuz yüzlerce nesneden ellerimize mikrop saldırıları söz konusu olmaktadır. Para, kapı ve pencere kolları, araba kapı kulpları vb. yerlerden günde binlerce mikrop ellerimize geçer. Ellerimizi sık sık yıkamadığımızda bu mikroplar ağzımıza burnumuza ve kulaklarımıza geçiş yapabilmektedir. Hal böyle olunca da el yıkamak oldukça önemli bir konu haline gelmektedir.

 

Evimizde iken el yıkamak bizim için bir sorun teşkil etmemektedir. Herhangi bir lavaboya girip ellerimizi yıkamamız son derece kolaydır. Oysa dışarıda iken, işteyken, bahçedeyken, balkonda veya terastayken, piknikteyken el yıkamak, bir soruna dönüşebilmektedir. İşte bu sebeple yıllardır portatif lavabolar üretmekteyiz. Evinizin rahatlığından uzakken dahi evinizdeki hijyenik ortamı sizlere yaşatmak için ürettiğimiz birbirinden şık portatif lavabo seçeneklerimizle sizlerin memnuniyeti için çabalamaktayız.

 

Bazı küçük işyerlerinde veya iş hanlarında lavabo ihtiyacı, ortak lavabolar aracılığıyla giderilmektedir. Büyük bir iş hanında onlarca dükkân aynı lavaboyu kullanmakta, bu da temizlik konusunu aksatmaya sebep olmaktadır. Oysa işyerinize alacağınız bir portatif lavabo sayesinde bu derde bir son vermek mümkündür. Böylece iş esnasında kirlenen ellerinizi, portatif lavabo sayesinde, canınız ne zaman isterse o zaman yıkayabilirsiniz. Ayrıca yemeğe gitmeden önce ve yemekten sonra da umumi lavaboyu kullanma gerekliliğinden kurtulmuş olursunuz. Üstelik bu durumdan tüm çalışanlarınız da yararlanır ve memnuniyet duyar. İş yerinizde bir tuvalet ve lavabo olduğunda dahi ekstra bir portatif lavabo hiç fena olmaz. Böylece normal lavabo meşgul iken kimse boşalmasını beklemez. Temizlik ihtiyacını portatif lavaboda giderebilir. Bunların yanında Mobil Sink portatif lavabolarının hijyenik depolama şartları sayesinde iş yerinizdeki diğer su ihtiyaçları da portatif lavabodan giderilebilir. İş yerinde çay mı yapacaksınız? Yemeğinizi iş yerinizde mi hazırlıyorsunuz? Portatif lavabonun suyunu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca gerekmesi halinde portatif lavaboda dişlerinizi fırçalayabilir, tıraş dahi olabilirsiniz. Kısacası www.mobilsink.com portatif lavabolarında evinizdeki lavaboda yaptığınız tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her iş yerine bir portatif lavabo şart.

 

Lavabo ihtiyacının olduğu ancak lavabonun olmadığı yerlerde sabit lavabo monte ettirmek tam bir işkencedir. Lavabonun konulacağı yerin ayarlanması, duvarların delinerek su hattının döşenmesi vs. işlemler oldukça can sıkıcı bir süreç olabilmektedir. Oysa portatif lavabolar sayesinde tüm bu sorunlar tarihe karışmıştır. Mobil Sink ayrıcalığıyla üretilen portatif lavabolar, istenilen yere istenilen şekilde yerleştirilebilir. Üstelik kendine ait su haznesi olması nedeniyle su hattına ihtiyacı yoktur. Sabit lavaboların konulduğu yerde kalması gibi bir zorunluluk varken portatif lavabolarda böyle bir durum da söz konusu değildir. Dilediğiniz yere koyduğunuz portatif lavaboyu yine dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Mesela dükkânınıza bir portatif lavabo aldınız. Ancak bir süre sonra dükkânınızın dizaynını değiştirmeye karar verdiniz. Portatif lavabolarımızı tekerlekli sistemi sayesinde istediğiniz yere kolayca çekebilir; beğenmemeniz halinde yerini defalarca değiştirebilirsiniz. Oysa sabit bir lavaboda bunu yapma şansınız yoktur. İllaki bir dizayn değişikliği yapacaksanız bir sürü uğraş ve masrafa girmeniz gerekir.

 

Görüldüğü üzere portatif lavabolar hem sağlıklı temizliği hem de üst seviye bir konforu beraberinde getirmektedir. Üstelik Mobil Sink gibi alanında uzman bir firmayla iş birliği yaptığınızda onlarca çeşit şık portatif lavaboya oldukça cazip fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Mobil Sink’i seçin, şıklığın ve konforun keyfini çıkarın!