Günümüzde milyonlarca insanın bir arada yaşadığı büyük şehirlerde onlarca ayrı türde hastalık da kol gezmektedir. Kalabalık yaşam şartları, farklı farklı hastalıkların da türemesine sebep olmaktadır. Televizyonlarda sık sık duyduğumuz grip salgını vb. salgınlar, bir arada yaşamanın neticesinde meydana gelmektedir. Toplu taşıma araçlarını örnek verecek olursak; çeşitli hastalıklara sahip kişiler ile sağlıklı kimseler yan yana seyahat etmektedir. Mikroplar da genellikle temas sebebiyle kişiden kişiye geçmektedir. Hasta kişinin tuttuğu yeri bir süre sonra sağlıklı kişi de tutabilmektedir. Ellerini yıkamadan yemeğe giden sağlıklı kişi, mikrobu vücuduna sokabilmektedir. Ev dışında lavabolara ulaşmanın zorluğu da düşünülecek olursa el yıkama konusu sık sık ihmal edilebilmektedir. Ancak www.mobilsink.com ayrıcalığıyla üretilen tekerlekli lavabolar sayesinde bu durum tarihe karışacaktır.

 

Mobil Sink’in ürettiği tekerlekli lavabo çeşitleri, aklınıza gelebilecek her yere konulabilecek ve temizlik sorununu kökünden halledecektir. Ellerinizi yıkamak için kirlendiğini hissetmeyi beklemeyi bırakın! Çünkü siz hissetmeseniz de her saniye elleriniz kirlenmekte. Elinize aldığınız her nesne, sürekli olarak mikroplarla temas etmenize sebep oluyor. Bundan dolayı iş yerinize, balkonunuza, terasınıza, bahçenize bir tekerlekli lavabo alarak mikroplardan korunun.

 

Ellerinizle para mı tuttunuz? Birileriyle mi tokalaştınız? Kapı açmak için kapı kulplarını mı tuttunuz? Ellerinize mutlak suretle mikroplar geçiş yapmıştır. Size elbette dakikada bir elleriniz yıkamanızı önermiyoruz. Ancak sık sık yıkamanızda yarar vardır. Dükkânınıza ve iş yerinize alacağınız bir tekerlekli lavabo sayesinde hem kendi hijyeninize hem de müşteri ve çalışanlarınızın hijyenine katkıda bulunabilirsiniz. Üstelik tekerlekli lavabolar, adından da anlaşılacağı üzere, tekerlekli bir donanıma sahiptir. Bu özellikleri sayesinde tekerlekli lavaboları istediğiniz yere taşımanız da oldukça kolaydır. Tekerlekli lavaboyu dükkânınıza almış olmanız illaki dükkânınızda kullanacağınız anlamına gelmez. Ailenizle pikniğe mi gideceksiniz? Tekerlekli lavabonuzu da yanınızda götürerek dağda bayırda lavabo aramaya bir son verebilirsiniz. Bir tekerlekli lavabo edinerek bir taşla iki kuş vurmanız pekâlâ mümkündür.

 

İnsanlar bir ev eşyası veya bir mobilya alırlarken kullanışlılığının yanında elbette şıklığına da bakarlar. Bu da oldukça doğal bir durumdur. Bir eşyanın göze hoş gelmesi, gönlü de hoş eder. Tüm bunları hesaba katan www.mobilsink.com ekibi, hem kaliteli, hem kullanışlı hem de şık tekerlekli lavabolar üretmektedir. Yıllardır ekonomi dünyasının içerisinde bulunan şirketimiz, müşteri memnuniyetinin ne denli önemli olduğunu tecrübeleri vasıtasıyla öğrenmiş bulunmaktadır. İşte bu sebepten tekerlekli lavabo üretimimizde en kaliteli malzemeleri, en şık tasarımlarla bir araya getirmekteyiz. Üstelik onlarca çeşit tekerlekli lavabodan istediğinizi seçmek de size kalmış. Tekerlekli lavabo sektöründe her geçen gün yerini daha da belirginleştiren Mobil Sink, tecrübelerini sizler için kullanmaya devam ediyor. Suyun daha fazla kullanıldığı yerler için üretilen 30 litre depolama özelliğine sahip tekerlekli lavabolarımız; daha az kullanıldığı yerler için tasarlanan 8 litre depolama özelliğine sahip tekerlekli lavabolarımız; dilerseniz deposu altta olan ve şarj edilebilir akü ile suyu bataryaya aktaran tekerlekli lavabolarımız; dilerseniz deposu üstte yer alıp elektrik ihtiyacı olmayan tekerlekli lavabolarımız; hatta pisuar seçenekli tekerlekli lavabo seçeneklerimiz, sizlerin hizmetindedir. Üstelik bir adette kirli su deposu bulunan tekerlekli lavabolarımızı ister bir gidere bağlayarak kullanabilir, isterseniz de deposunu istediğiniz yere boşaltabilirsiniz. Böylece lavabo için gider hattı ihtiyacı gibi bir zorunlulukla da karşılaşmazsınız.

 

Tüm tekerlekli lavabo çeşitlerimizi görmek, incelemek, özellerine bakmak ve fiyat almak için dilerseniz www.mobilsink.com adresimizi veya üretim tesisimizi ziyaret edebilir; telefonlarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan mesaj gönderme sistemimiz sayesinde mesajlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz.