Temizlik, neredeyse yemek içmek kadar önemli bir husustur. Çünkü sağlıklı yaşamanın beslenme ile birlikte en temel unsurlarından biridir. Hal böyle olunca da el yüz yıkamak büyük önem arz etmektedir. El yüz yıkamak, evde bulunulan zaman zarfında oldukça kolay bir işlemdir. Ancak ev dışında lavabo ihtiyacı, bazen karşılanması zor bir ihtiyaç olabilmektedir. Örnek verecek olursak; fuarlar lavabo ihtiyacının karşılanmasının zor olabildiği mekânlar veya organizasyonlardır. Günlerce, hatta bazen haftayı bulan sürelerde, devam eden fuarlar, etkinliğe katılan firmaların temizlik ihtiyaçlarını gidermesi için lavabo ihtiyacını da beraberinde getirir. Aslında her fuar merkezinde umumi lavabolar mevcuttur. Ancak sık sık kirlenebilen ellerin sürekli umumi lavabolara gidilerek yıkanması mümkün olmamaktadır. Çünkü fuarlarda firma yetkilileri sürekli müşterileri ile ilgilenmek durumundadır. Ayrıca müşterilerin de el yıkama zorunluluğu duyacakları durumlar hâsıl olabilmektedir. Bu durumda firmaların standına koyacağı bir fuar lavabosu, hem kendileri hem de müşterileri için oldukça iyi olacaktır. Fuar, bir de tarım fuarı, tarımsal ürün fuarı, hayvancılık fuarı gibi temizliğin sık sık yenilenmesini gerektiren bir fuar ise fuar lavabosu kullanımı tam anlamıyla şart olmaktadır. Yıllardır mobil lavabo üretimi sektörünün değişmez lideri olan www.mobilsink.com fuar lavabosu üretiminde de Türkiye’nin en büyük firması olmanın gururunu yaşamaktadır.

 

Peki, fuar lavabosu nedir ve hangi özelliklere sahiptir? Öncelikle bir mobil lavabo özelliklerine haiz fuar lavabosu çeşitleri, istenilen birtakım ayrıntılarla fuar lavabosu kimliği kazanmaktadır. Dilerseniz fuar lavabosu çeşitlerimizin özelliklerine değinerek meseleyi aydınlatalım. Fuar lavabosu; montaj gerektirmeyen, bir gider hattına ihtiyaç duymayan, istenilen birkaç ölçüden birine sahip depolama özelliği bulunan, kirli suyu da depolayarak istenilen yere dökülebilmesine olanak tanıyan bir lavabo çeşididir. Montaj gerektirmemesi, fuar lavabosunun en önemli özelliğidir. Firmamızdan temin edebileceğiniz bir fuar lavabosunu, sadece deposunu doldurup aküsünü şarj ederek istediğiniz bir noktaya yerleştirebilirsiniz. Ayrıca aküsüz çeşitlerimizi şarj etmeniz dahi gerekmez. Tekerlekli sistemleri sayesinde fuar lavabosu çeşitlerimiz istenilen yere kolayca taşınabilir, istenildiğinde kolayca yeri değiştirilebilir. Fuar lavabosu ürünlerimizi standınızın istediğiniz noktasına koyabilir, istediğinizde yerini değiştirebilirsiniz.

 

Fuar lavabosu çeşitlerimiz, biri temiz su deposu, diğeri kirli su deposu olmak üzere iki ayrı depoya sahiptir. Depolama özellikleri de tercihe göre değişebilmektedir. Fuarlar uzun süreli organizasyonlar olduğu için genellikle daha büyük depolu fuar lavabosu çeşitleri tercih edilmektedir. Kirli su deposunun hacmi de temiz su deposunun hacmiyle aynı tercih edilmektedir. Böylece temiz su bitmeden kirli su deposunun dolması da önlenmiş olmaktadır.

 

Fuar lavabosu çeşitlerimizde iki farklı enerji seçeneği de göze batmaktadır. Temiz su deposu lavabonun alt kısmında olan fuar lavabosu çeşitlerimiz, suyu mini bir pompa vasıtasıyla bataryaya iletmekte, bunun için de pompayı çalıştırma amacıyla elektrik gücünden yararlanmaktadır. Bu lavabo türlerimizde elektrik gücü, şarj edilebilir bir akü vasıtasıyla sağlanmaktadır. 6 saat şarjla günlerce kullanılabilen fuar lavabosu çeşitlerimiz, sizi fuar boyunca idare edebilecek kullanışlılıktadır. Diğer bir çeşidimiz ise temiz su deposu bataryanın üzerinde yer alan ürünlerimizdir. Bu fuar lavabosu çeşidimiz, suyu bataryaya pompalama ihtiyacı olmadığı için elektrik gerektirmez. Böylece şarj etme sorunu da olmaz.

 

Su, tek başına kaliteli temizliği sağlamakta yeterli olamamaktadır. Ancak sabunla birleşince gerekli hijyeni sağlayabilmektedir. Bu nedenle fuar lavabosu çeşitlerimizde birer adet manuel pompalı sıvı sabun haznesi bulunmaktadır. Böylece yüzde yüz hijyen sağlanmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı kâğıt havluluk da fuar lavabosu çeşitlerimiz için önemlidir. Ev, iş yeri vb. mobil lavabolarında pek de ihtiyaç olmayan kâğıt havluluklar, fuar lavabolarında mutlak bir ihtiyaçtır. www.mobilsink.com ihtiyacınız olan her ayrıntıyı düşünmektedir.