Evye, mutfaklarda lavabo ve damlalık kısımlarını içeren yerdir. Genellikle paslanmaz çelik ya da seramikten oluşmaktadır. Mutfaklarda tercihe göre tek ya da çift gözlü olanları kullanılmaktadır. Evye, genellikle mutfak lavabosu olarak tanımlanır ve bu ismi pek fazla kullanılmaz. İnox adı verilen ve paslanmaz çelikten yapılan evye oldukça pahalıdır. www.mobilsink.com adresinden hizmet veren firmamızda iki çeşit evye üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır. Bu evyeler sağ damlalıklı ve sol damlalıklı evyelerdir. Musluk deliğinin duvar tarafına gelecek şekilde evyenin tezgâha oturtulmasında damlalık sağda kalıyorsa bu evye sağ damlalıklı, sol tarafta kalıyorsa da bu evye sol damlalıklı evye demektir.

Evyelerin, saten yüzey, polisajlı yüzey ve dekorlu yüzey olmak üzere üç farklı modeli vardır. Saten yüzey, paslanmaz çeliğin kendi yüzeyidir ve mat-parlak arası bir parlaklığı vardır. polisajlı yüzey,  paslanmaz çeliğin homojen bir şekilde kılcal çiziklerle çizilmesi sonucunda, saten yüzeye kıyasla daha parlak bir yapıda olduğu yüzeye denilmektedir. Dekorlu yüzey ise paslanmaz çeliğin homojen bir şekilde küçük noktacıklar ihtiva ettiği yüzeydir. Tüm yüzeyler arasında dekorlu yüzey en avantajlı evye yüzeyidir. Dekorlu yüzeye sahip olan bir evye, hem çizikleri daha az belli eder, hem de daha dekoratif bir görünüme sahiptir. Mutfaklarına gereğinden fazla özen gösteren bayanlar genellikle dekorlu yüzeye sahip evye tercih etmektedirler. www.mobilsink.com olarak biz de çok tercih edilmesinden dolayı satışlarımızın % 90’ını dekorlu evye olarak yapmaktayız.

Evye genellikle 2 çeşit sifon başlığına sahiptir. Biri 7 cm çapındaki küçük kafalı sifonlar, diğeri ise 11 cm çapındaki büyük kafalı sifonlardır. Büyük kafalı sifonlarda iki mekanizmalı kilitleme sistemi bulunmakta, süzgeç aşağı bastırıldığında sifonu tıkayarak evyeye su dolmasını sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak evyede taşma taşmalık delikleri de olabilmektedir. Bu delikler 4 tane kısa çizgi şeklinde olabilmektedir. Fakat www.mobilsink.com adresimizde isteğe bağlı olarak küvetten taşmalı evye ve damlalıktan taşmalı evye de bulunmaktadır.

Firmamızda üretimi yapılan evyeler ünlü ankastre markalarının evyeleri ile aynı kalitede, ancak kıyaslama yapıldığında daha ucuzdur. Ürünlerimiz Türkiye’nin en büyük evye üreticilerinden www.mobilsink.com tarafından üretilip satışa sunulmakta, montajdan kullanıma kadar en iyi hizmet verilmektedir. TSE belgeli ürünlerimiz firmamızın kendi garantisi ile korunmaktadır. Bayanların mutfaklarında en fazla kullandıkları ürün olan evye firmamız bünyesinde % 18 krom, % 8-10 nikel ihtiva eden birinci sınıf paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Bu durumda da ürettiğimiz evye masalarınızı süsleyen çatal bıçak takımlarınızın malzemesiyle aynı malzemelerden üretilmektedir. Üretimden satışa en iyi hizmeti sunduğumuz tüm ürünlerimiz ve evyelerimiz hakkında bilmek istedikleriniz için www.mobilsink.com adresindeki sitemizi inceleyebilirsiniz. Evyelerin temizliği yapılırken asit, amonyak, tuz ruhu vb. kimyasal maddeleri uzak tutmak gerekmektedir. Bu maddeler korunan ve en uygun yüzey temizleyicilerle temizlenen evyeler asla paslanmaz ve aşınmazlar.

Gerekli evye bakım ve kullanım kurallarına uyulduğu takdirde ömürlük olan evyelerimiz 2 yıllık bir garanti kapsamına dâhil edilmektedir. Ülke çapında hizmet veren firmamız stokları dâhilinde istediğiniz tüm ürün ve evyeyi en kısa sürede size ulaştıracaktır. Ürettiğimiz evyelerde çelik ve seramiğe alternatif olarak granit ve mermer malzemeden üretilmiş evye de bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı sağladığımız ürünlerimizde verimlilik ve güvenilirlik yanında sağlamlığı da ön plana çıkarmış bulunmaktayız. Türkiye’nin ileri gelen lider markaları arasında yer alan mobilsink, www.mobilsink.com adresinden sizlere en iyi ver kaliteli hizmeti sunmaktadır. İnsan hayatının bir parçası olan mutfak evyesi ile kalite ve şıklığı bir arada yaşamanızı garanti etmekteyiz.