Hijyen, sağlıklı kalabilmenin en önemli koşullarının başında gelmektedir. Sağlıklı bir beden, ancak temizlik şartlarına uyulduğunda elde edilebilir. Günümüzde, eski çağlarda yaşanan birçok sağlık sorununun ortadan kalkmış olmasının en önemli nedeni, hijyen ürünleri teknolojisinin gelişmesidir. Örneğin eski yıllarda sabun oldukça lüks bir madde idi. Ancak zenginler ve hijyen bilinci olanlar sabun satın alabilmekteydi. Bu da hijyenik olmayan bir hayat tarzını beraberinde getirmekteydi. Dolayısıyla insanlar birçok hastalığa yakalanabilmekte ve salgın hastalıklar binlerce kişinin ölümüne sebep olmaktaydı. Günümüzde, eski çağlarda görülen veba ve benzeri hastalıkların görülmemesinin en önemli nedeni, hijyen koşullarının değişmesidir. Hijyen bu denli önemli bir konuyken ellerimizi sadece evimizde yıkamamız söz konusu olamaz. Dış mekânlarda ve ev harici yerlerde de el yıkama zorunluluğu sık sık hâsıl olmaktadır. İşte bu sebeple Mobil Sink olarak yıllardır mobil lavabo üretip sizlerin hizmetine sunmaktayız.

 

El yıkama ihtiyacı, sınır tanımayan bir ihtiyaçtır. Ev dışında da her an ellerimizi yıkamak durumunda kalabiliriz. Bahçeli bir evde bahçede ellerimiz kirlendiğinde eğer bir mobil lavabomuz yoksa içeriye girip ellerimizi yıkamamız gerekir. Bu esnada da kirli ellerle kapıyı açmak zorunda kalırız. Bir yerde kamp kurduğumuzda ellerimizi yıkamak için bidon taşımak zorunda kalırız. Ancak bidon ile el yıkamak hiç de pratik değildir. Aynı anda iki eli birden yıkamak imkânsız olacağı için temizlik işlemimizi gerektiği gibi yapamayız. Ayrıca gittiğimiz her yere bir sürü bidon götürme gerekliliği de için cabasıdır. Oysa bir mobil lavabo ile tüm bu sorunlar kökünden çözülebilir. Üstelik mobil lavaboyu sadece alma amacınız doğrultusunda kullanmak zorunda da değilsiniz. Mobil lavabolarımız istenilen her yere götürülebilecek ergonomiklikte ve pratikliktedir.

 

Ailecek, kalabalık bir şekilde, pikniğe mi gideceksiniz? Mobil Sink ayrıcalığıyla alacağınız bir mobil lavabo sayesinde temizlik sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Piknikte yemek esnasında kirlenen ellerinizi mobil lavabo sayesinde evinizin rahatlığında yıkayabilir ve temiz ellerinizle pikniğinize devam edebilirsiniz. Piknikte top oynamak, ip atlamak, ağaçlara tırmanmak gibi aktivitelerden sonra mobil lavaboda elinizi yıkayıp yemeğe geçebilirsiniz. Mobil lavabolar evlerinizin rahatlığını yanınızda taşımanıza yardımcı oluyor.

 

Günümüz macera sever yaşam tarzının popüler aktivitelerinden biri de karavan ile seyahat etmek ve değişik yerleri görmektir. Özellikle birçok insanın emeklilik hayali olan karavanlar, doğal olarak dar yerlerdir. Karavan içerisine ekstra bir el yıkama lavabosu koymak da karavanınızı daha da daraltacaktır. Sizi bu dertten kurtarabilecek yegâne şey bir mobil lavabodur. Mobil lavabonuzu seyahat esnasında karavanın uygun bir yerine yerleştirip konaklama esnasında dışarıya çıkarabilirsiniz. Üstelik mobil lavabo sayesinde durmadan küçük bidonlarla su taşıma, her el yıkama gerektiğinde karavana koşturma gereği de ortadan kalacaktır. Ayrıca mobil lavabonuzu hem seyahatleriniz esnasında hem de normal zamanlarda pikniklerinizde kullanabilirsiniz. Böylece tek amaçla alınmış gibi görünen mobil lavabolar, hayatınızın birçok yerinde kullanabildiğiniz ergonomik eşyalar arasına girecektir.

 

www.mobilsink.com sizler için ihtiyaca uygun depolama şartlarında mobil lavabolar tasarlamaktadır. Yapacağınız aktivitelere göre, istediğiniz depolama şartlarında mobil lavaboları tercih etmek, sizin bileceğiniz bir durumdur. İster 8 litrelik, ister 20 litrelik, isterseniz de 30 litrelik mobil lavabolar alabilirsiniz. Ayrıca mobil lavabolarımız kirli suyu da doğaya bırakıverme gibi bir özelliğe sahip değildir. Kirli su haznesi sayesinde kullandığınız kadar suyu deposunda saklayan mobil lavabolarımız, daha sonra istediğiniz yere tahliye etme olanağı tanımaktadır. Böylece kirli suyu kirlilik durumuna göre ister bir ağacın sulamasında kullanabilir; isterseniz de kanalizasyona gönderebilirsiniz.

 

Mobil lavabonuzu www.mobilsink.com ayrıcalığıyla alın! Gittiğiniz her yerde rahat edin!