Temizlik, sınır tanımayan bir ihtiyaçtır. El yüz yıkama da temizliğin en temel halidir. Sınır tanımaması, ev dışında da devam etmesinin gerekmesindendir. Evlerimizde temizlik ihtiyacının giderilmesi oldukça kolaydır. Evde iken lavaboya gideriz ve ellerimizi kolayca yıkayabiliriz. Ancak bu işlem dışarıda bu kadar kolay değildir. Örneğin iş ortamında, ofislerimizde el yıkama konusu pek de önem verilebilen bir şey değildir. Önem verilemez; çünkü lavabo bulmak zordur. Aslında ofislerin bulunduğu binalarda mutlaka umumi lavabolar bulunur. Ancak her ihtiyaçta umumi lavaboya gitmek pek de mümkün değildir. Ayrıca umumi lavabolarda yapılan temizlik işlemleri de su götürür işlemlerdir. Oysa ofisinize alacağınız bir ofis lavabosu sayesinde tüm bu sorunları kolayca çözebilirsiniz. Üstelik ofis lavabosu sayesinde sık sık umumi tuvaletlere gitme gerekliliği de bertaraf edilebilecektir.

 

Aslında kimi ofislerde ofise ait özel tuvalet ve lavabolar bulunmaktadır. Ancak ofis ortamında çalışan birçok kişi ve ofise dışarıdan gelen müşteri ve misafirler de aynı lavaboyu kullanmaktadır. Bu durumda lavabonun sık sık meşgul olması söz konusu olabilmektedir. Bu durumda ofisinize alacağınız bir ofis lavabosu, lavabo müsait olmadığında dahi ihtiyaçlarınızı giderebilmenizi sağlar. Üstelik lavabonun daha fazla meşgul olduğu saatlerde, yemek çıkışı ve yemekten dönüş saatleri, ek bir ofis lavabosu ile lavabo trafiğini azaltabilirsiniz. Böylece hem siz, hem diğer çalışanlar, hem de misafirleriniz, lavabo kuyruğu beklemek durumunda kalmaz.

 

www.mobilsink.com Türkiye’nin mobil lavabo sektöründeki devi olmanın gururunu yıllardır yaşayan bir firmadır. Ofis lavabosu çeşitleriyle de ofis çalışanlarına hizmet veren firmamız, yılların verdiği deneyimle ofis ortamı için her türlü ayrıntıyı düşünmüştür. Ürettiğimiz birbirinden şık ofis lavabosu türlerimizle hem konforlu temizliği, hem de şıklığı ofislerinize taşıma gayreti gütmekteyiz.

 

Ofis lavabosu deyip geçmeyin! Temizlik sadece evde uyulması gereken bir kural değildir. Ayrıca sadece evde temizliğe dikkat edip iş ortamında dikkat edilmemesi, evdeki temizliğin de boşa gitmesine sebep olacaktır. Bundan dolayı ofis lavabosu oldukça ciddi bir hijyen gerecidir.

 

Ofis lavabosu çeşitlerimizin tamamının tekerlekli sistem ile hareket ettirilebilmesi, evlerde çok aranan bir özellik olmamasına rağmen, ofislerde oldukça işe yaramaktadır. İstediğiniz ofis lavabosu çeşidimizi alıp ofisinizde istediğiniz yere koymanız pekâlâ mümkündür. Bir süre sonra ofis lavabosunun yerini beğenmediğinizde veya ofisinizde dizayn değişikliğine gittiğinizde lavaboyu tekerlekli sistemi sayesinde istediğiniz yere sürerek götürmeniz mümkündür.

 

Ofis lavabosu ürünlerimizin detaylarına bakacak olursak; ofis lavabosu çeşitlerimizde öncelikle sadece suyla temizlik hizmeti öngörmemekteyiz. Tüm ofis lavabosu çeşitlerimizde yer alan manuel pompalı sıvı el sabunu haznesi, tam anlamıyla bir temizliğin olanaklarını sizlere sunmaktadır. Ofis lavabosu türlerimize ayrıca isteğe bağlı olarak kâğıt havluluk monte edebilmekteyiz. Diğer mobil lavabolarımızda bazen tercih edilmeyen kâğıt havluluklar, ofis lavabosu çeşitlerimizde oldukça gerekli bir ayrıntıdır. Ofis lavabosu çeşitlerimizin biri temiz su, diğeri kirli su olmak üzere iki ayrı deposu bulunmaktadır. Kirli su deposunun kapasitesi temiz su deposununkine göre ayarlanmaktadır. Böylece temiz su bitmeden kirli su deposu dolmamaktadır. Ofis lavabosu türlerimizde enerji ihtiyacı olup olmayacağı da temiz su deposunun yerine bağlı olarak değişmektedir. Temiz su deposu eğer lavabonun alt kısmında yer alıyorsa, şarjlı akü aracılığıyla çalışan bir pompa vasıtasıyla depodaki su bataryaya pompalanmaktadır. Eğer ofis lavabosu temiz su deposu bataryanın üzerinde yer alıyorsa, suyun bataryaya gelebilmesi için bir enerji ihtiyacı olmamakta ve elektrik gerekmemektedir. Akülü ofis lavabosu çeşitlerimizde akü, 6 saat şarjla günlerce hizmet verebilmektedir. Bu da her gün akü şarj etmek gibi bir yükü sizin omzunuzdan almaktadır.

 

www.mobilsink.com ayrıcalığıyla ofislerinize alacağınız bir mobil lavabo ile rahat temizliğin keyfini çıkarın!