Yuvarlak hatları, fantastik şekilleri ve şirin renkleri ile ilgi çekici şekilde tasarlanan kreş lavaboları çocukları eğlendirirken aynı zamanda da hijyen öğretmeyi amaçlamaktadır. Beyaz, kırmızı ya da yeşil renkte çiçek şeklindeki kreş lavaboları, çocukların boyları düşünülerek dizayn edilmektedir. www.mobilsink.com da minik yavrularınız için hazırladığımız kreş lavaboları yanı sıra çiçek tasarımlı aynalar ya da tırtıl şeklindeki sabunluk ile miniklerin masalsı dünyasında hem eğitici hem de eğlenceli bir rol üstlenmekteyiz. Okul öncesi eğitim, çocuğun aile dışına attığı ilk adım olarak düşünülmektedir. Bu nedenle okul öncesi eğitim mekânları değerlendirilirken belli ölçütler belirlenmiştir. Kreşler çocukların bireysel özelliklerinin geliştiği, sağlık kurallarını öğrendiği yerlerdendir. İşte bu sebepledir ki kreş lavabolarının çocuğun rahatlığı düşünülerek dizayn edilmiş olmalıdır.

www.mobilsink.com olarak tüm kreş lavaboları için farklı bir özen göstermekteyiz. Renk renk, desen desen, sevimli figürlerin yer aldığı kreş lavaboları ile minik yavruların hem eğlenip hem de hijyen kurallarını öğrenmesini hedeflemekteyiz. Ayrıca ilgi çekici kreş lavaboları ile miniklerimizin el yıkama alışkanlığını pekiştirmekteyiz. Okul öncesi eğitim dönemlerini kapsayan 0-6 yaş, çocukların bedensel, zihinsel ve sosyal gelişimlerinin en hızlı olduğu dönemdir. Bu dönemde verilen eğitim ile gelecekleri yönlendirilecek ve asla unutmayacakları alışkanlıklar edineceklerdir. İşte bu nedenledir ki 0-6 yaş çocukların el yıkama alışkanlığı edinmeleri için kreş lavaboları çok önemlidir.

Ülke çapında kreş ve anaokullarına hizmet veren firmamız www.mobilsink.com adresinden sizlere en iyi kreş lavaboları modellerini sunmaktadır. Gelişimleri yeni yeni tamamlanan miniklerin yemekten önce ve sonra mutlaka kreş lavabolarını kullanmaları gerektiği öğretilmeli, sağlığın önemi anlatılmalıdır. Firmamızca tasarlanan ve hizmete sunulan kreş lavaboları çocukların vücut yapılarına da uygun olarak dizayn edilmiştir. Minimum en ve boy 28’e 45 cm ebadında, yerden yüksekliği ise 55-60 cm olmaktadır. Kreş lavabolarının musluk boyu da 65-71 cm olarak tüm çocuklara uygundur. Tüm çocukların farklı şeylerden ve değişik ürünlerden hoşlandığı düşünülerek ilginç figürlerdeki kreş lavaboları ve aynalarının kullanılması çocukların daha çok hoşuna gidecektir. Ellerini sık sık yıkamaktan hoşlanmayan çocuklar bu ilginç objeler sayesinde el yıkama yarışına gireceklerdir.

Yemekten önce ve sonra, oyundan sonra, boya yaptıktan sonra mutlaka ellerin yıkanması alışkanlığı çocuklara aşılanmalı, www.mobilsink.com tarafından üretilen sevimli kreş lavabolarının nasıl kullanılacağı öğretilmelidir. Kreşlerde oyun odalarından lavabolara geçişin kolay olması da çocuk için avantaj sağlamaktadır. Ayrıca çocuklar için kreş lavabolarının ortak kullanılması da öğretilmelidir ve 6 çocuğa 1 lavabo olacak şekilde düzenleme yapılmalıdır. Kreş lavaboları temiz tutulmalı ve çocukların lavabolara ellerini sürmemeleri de öğretilmelidir. Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tuvalet ve lavabo kullanılması da çocukların gelişimleri açısından önem taşımaktadır.

Özellikle de papatya ve arı figürlü kreş lavaboları, klozetleri ve aynaları çocukları daha fazla cezbetmektedir. Klozetlerin arasındaki ayırma paravanlarının da desenli ve figürlü olması, tuvalete gitmek istemeyen çocuklar için ilgi çekici olmaktadır. Ayrıca kreş lavaboları, ayna, askılık ve diş fırçalıkların da birbiri uyum içerisindeki renklerde olması çocukların daha çok hoşuna gidecek, çocuklara el yıkama alışkanlığı kazandırırken fayda sağlayacaktır. www.mobilsink.com adresinden kolayca ulaşabileceğiniz mobilsink marka kreş lavaboları ülke çapında sağlık ve güvenlik kuruluşları tarafından onaylanmış kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Mobilsink olarak ürünlerimizin güvenilir, verimli ve kolay kullanılabilir olması en önemli amaçlarımızın başında gelmektedir. Kaliteli ve güvenilir kreş lavaboları markaları arasında yer alan ürünlerimizle sizlere ve minik yavrularınıza hizmetin en iyisini sunmaktayız.